Hitta terapeut

Hitta din diplomerade SLH återhämtningsterapeut®

Avesta

INUET

Mia Franzén

070-661 17 32
Skogsbovägen 11
www.miainuet.se
miainuet@gmail.com


Avesta

Lottas Fot & Friskvård

Charlotta Thulin
022651626
Lottasfotofriskvard@gmail.com


Boxholm

LiveandLearn4You

Annica Nilsson
070-2784628
anci.nilsson@live.se 


Finspång

Jenny Ljunggren

070-402 67 94
j_ljunggren@hotmail.com


Genarp/ Södra skåne

Helen Lindberg

070-9980088
Info@soultosoul.se


Gräsö

Trädgårdskraft-från rot till knopp

Anna Söderqvist

073-7089840
tradgardskraft-franrottillknopp@outlook.com


Göteborg

Helenas Drivbänk

Helena Lundgren

070-3279098
helenasdrivbank.se
helenasdrivbank@gmail.com


Habo

Bara Vara i Habo 

Hanna Sandström

070-488 51 91
hanna@baravaraihabo.se
www.baravaraihabo.se


Helsingborg

Yoga & Återhämtning

Katarina Kristensen

070-880 55 5 7
info@yoga-aterhamtning.se
www.yoga-aterhamtning.se


Höganäs

Heart By Jenny

Jenny Törnblom

0735-45 80 91
www.heartbyjenny.com
jenny@dictumfactum.se


Karlskoga

Susanne Apelgren

Susanne Apelgren

070-482 61 79
apelgrensusanne@gmail.com


Kungsbacka

AiM’s Återhämtning

Ann Millesson

073-508 77 56
aims@villahvila.se
www.villahvila.se


Laholm

ÅHM

Maria Larsson

070-281 12 25
hej@aahm.se
www.åhm.se


Ljusdal

Lena Engman

070-605 07 70
lena@millimega.se


Mora

Mindful by Malin

Malin Larsson

070-597 87 17
mindfulbymalin@outlook.com


Norrtälje

Serenity For You Återhämtning

Linda Williamsson

073-392 07 00
serenityforyou.aterhamtning@gmail.com


Stockholm

Recoveryou.se

Anna Notander

076-309 62 42
anna@recoveryou.se
www.recoveryou.se


Stockholm

Innovum

Linn Rogestam

079-055 81 70
hej@innovum.nu


Stockholm

Felicias Energikälla

Felicia Wingfors

0707-52 93 68
info@feliciasenergikalla.se


Sundsvall

Soulful Recovery

Margaretha Alstergren

070-690 08 36
kontakt@soulfulrecovery.se

www.soulfulrecovery.se


Södertälje

Kindfulness and compassion

Susanne Jansson
072-360 93 07
susanneevajansson@gmail.com
kindfulnessandcompassion.se


Vallentuna

Linda Persson
0730-368151
holisticembracenow@gmail.com


Umeå

Hitta Balansen Umeå

Marie Fredholm
070-305 42 60
hittabalansen@gmail.com


Växjö

KaSAm hår själ sinne

Katharina Svensson-Alfengård

0470-17131
katharina@kasamvaxjo.se
www.kasamvaxjo.se